O nás

Záleží vám na vašom vozidle a hľadáte dôveryhodný, cenovo dostupný a spoľahlivý autoservis? Ak áno, ste na správnom mieste a je čas dohliadať na stav vozidla práve v našom autoservise AUTO BDM, kde vám poskytneme širokú škálu služieb pre vaše vozidlo. Okrem servisných služieb poskytujeme aj doplnkové služby bezstarostný odťah vozidla v prípade, že vás na cestách nemilo zaskočí.

Chápeme, že je pre vás čas vzácny a preto poskytujeme aj doplnkovú službu – zapožičanie vozidla v prípade rozsiahlych opráv. Výhodou autoservisu BDM je aj zameranie sa na všetky značky vozidiel bez ohľadu na vek vozidla.

AUTO BDM funguje už od roku 2005, no v roku 2021 dostal podnik nový hnací motor a vedenia sa chopili noví majitelia s myšlienkou a víziou nespomaľovať, ale pokračovať v raste podniku, inováciách a hlavne s cieľom uspokojovať a počúvať potreby zákazníkov, ktorí predstavujú základ napredovania autoservisu.
Naša organizácia AUTO BDM, s.r.o. so sídlom na Levickej ul. č. 13 v Nitre, bola založená zmluvou o založení spoločnosti s ručením obmedzeným a následným zápisom do Obchodného registra Okr. súdu v Nitre dňa 07.04.2005.

V rámci doterajšej činnosti vykonávame služby pre množstvo individuálnych zákazníkov, firiem a viacero organizácií s rozsiahlejším vozovým parkom. Pri výkone našej činnosti úzko spolupracujeme s viacerými poisťovňami, pre ktoré vykonávame opravy havarovaných motorových vozidiel ich poistencov.

Sme zmluvným servisom poisťovní: ALLIANZ-SP, pre ktorú vykonávame aj obhliadky MV, KOOPERATIVA poisťovňa, KOMUNÁLNA poisťovňa a Wüstenrot poisťovňa.
Základnú škálu činností nášho autoservisu predstavujú práce na všetkých typoch osobných, úžitkových, VAN, OFF ROAD a SUV vozidlách:
 • Kompletné mechanické práce – brzdové systémy, chladiace a klimatizačné systémy, motory, prevodovky a spojky, nápravy, atď.
 • Pravidelné záručné a pozáručne servisné prehliadky – podľa „Blokovej výnimky“ platnej od 01.11.2004 už majitelia nemusia so svojim mot. vozidlom v záruke jazdiť do autorizovaného („značkového“) autoservisu na bežnú údržbu a servis. Môže, bez straty záruky, servisovať svoje mot. vozidlo v akejkoľvej autoopravovni, ktorá je odborne pripravená a použije originálne prvovýrobné alebo kvalitatívne rovnocenné náhradné diely. Výhodou je výrazne nižšia cena ako pri oprave v autorizovanom servise.
 • Kompletné karosárske práce – oprava, rovnanie, zváranie a výmena karosárskych dielov, oprava a výmena čelných skiel
 • Kompletné lakovacie práce – lakovanie mot. vozidiel, leštenie karosérií
 • Pneuservis – prezúvanie a vyvažovanie kolies, predaj pneumatík
 • Kompletný servis autoklimatizácií – oprava, plnenie a dezinfekcia
 • Ručné umývanie mot. vozidiel – umytie karosérie po poistnej udalosti zdarma
 • Geometria náprav – kontrola, meranie a nastavenie
 • Test, diagnostika motora
 • Príprava vozidiel na TK a EK, realizácia TK a EK formou subdodávka

Organizáciám s vozovým parkom ponúkame možnosť využiť ďalšie naše služby:
 • Výjazd servisného vozidla v rámci mesta Nitra zdarma
 • Odťahovanie vozidiel - osobné vozidlá vlastnou službou ,väčšie vozidlá formou subdodávky
 • Pick-up servis – náš technik si prevezme od zákazníka priamo v sídle organizácie voz. na opravu a po oprave ho znova privezie do sídla organizácie
 • Zapožičanie náhradného vozidla počas doby opravy mot. vozidla

2005

Vznik firmy AUTO BDM

2005

2021

Noví majitelia, nová myšlienka...

V roku 2021 dostal podnik nový hnací motor a vedenia sa chopili noví majitelia s myšlienkou a víziou nespomaľovať, ale pokračovať v raste podniku, inováciách a hlavne s cieľom uspokojovať a počúvať potreby zákazníkov, ktorí predstavujú základ napredovania autoservisu.